Ramazan Hoş

ANASAYFA HABER ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER SİTENE EKLE RSS KAYNAĞI İLETİŞİM

HABER ARA


Gelişmiş Arama

EN ÇOK OKUNANLAR

Kur'an ışığında hakikate yolculuk

Tut Elimi

UFO Gerçeği

Mutluluk Şarkısı

EGO nedir?

Doğa Meyveleri Parayla Satılır mı ?

Maymunların Atası

Büyü ve sihir sırları

 

ÖLÜM ANINDA YAŞANANLAR

Hz Muhammed son Resul

Reenkarnasyon nedir

Amin demek caiz mi ?

Müşriklerin korktuğu Kur’an ayetleri

Müşriklerin korktuğu Kur’an ayetleri

Tarih 27 Mart 2016, 20:08 Editör Ramazan Hoş

Müşriklerin korktuğu Kur’an ayetleri

Yeni Sayfa 1

Evet, aşağıda paylaştığım Ayetler yüzünden Kur’an anlaşılmasın Arapça okuyun onu da ölülere okuyun sevabını alın diyorlar bazı Müşrikler kıvırmayayım Tüm Müşrikler Paylaştığım ayetlerden Şeytan gibi kaçıyorlar Müşrikler liderlerine sesli olarak okuyun bakın nasıl tepki verecekler evet Şeytan Kovan Kur’an Ayetlerini paylaşıyorum

   

Rahman ve Rahim olan Allah'ın adıyla

 

Evet, Allah’ın adını bile Arapça anmanızı isterler

 

Bismillâhirrahmanirrahim

 

İlk korktukları ayet

 

( MAUN SURESİ )

Dini yalanlayanı gördün mü? işte o, yetimi itip kakar; Yoksulu doyurmaya teşvik etmez; Yazıklar olsun o namaz kılanlara ki, Onlar namazlarını ciddiye almazlar. Onlar gösteriş yapanlardır”Ve hayra da mâni olurlar.”

*

( MÂİDE Suresi 44. ayet )
Şüphesiz Tevrat’ı biz indirdik. İçinde bir hidayet, bir nur vardır. (Allah’a) teslim olmuş nebiler, onunla yahudilere hüküm verirlerdi. Kendilerini Rabb’e adamış kimseler ile âlimler de öylece hükmederlerdi. Çünkü bunlar Allah’ın kitabını korumakla görevlendirilmişlerdi. Onlar Tevrat’ın hak olduğuna da şahit idiler. Şu hâlde, siz de insanlardan korkmayın, benden korkun ve âyetlerimi az bir karşılığa değişmeyin. Allah’ın indirdiği ile hükmetmeyenler kâfirlerin ta kendileridir.

( İSRÂ Suresi 88. ayet )
De ki: “Andolsun, insanlar ve cinler bu Kur’an’ın bir benzerini getirmek üzere toplansalar ve birbirlerine de destek olsalar, yine onun benzerini getiremezler.”

*

( Enbiya Suresi 45 ayet )

De ki: "Ben sizi ancak vahiyle uyarıyorum." Ama sağırlar, uyarıldıklarında çağrıyı işitmezler ki!
*

( Enam suresi. 48. ayet: )

Biz o gönderilen elçileri, müjdeciler ve uyarıcılar olmaktan öte bir şey için göndermiyoruz. İman edip hayrı ve barışı yerleştirenlere korku yoktur. Tasalanmayacaklardır onlar.
*
( Enam suresi. 116: ayet )

Yeryüzündeki insanların çoğunluğuna uyarsan seni Allah yolundan saptırırlar. Sadece sanıya uyarlar onlar ve sadece saçmalarlar.
*
( Ali imran suresi 105; ayet )

Kendilerine açık-seçik kanıtlar geldikten sonra, çekişmeye girip fırkalar halinde parçalananlar gibi olmayın. Böyle olanlar için çok büyük bir azap vardır.
*
( Enbiya suresi 10; ayet )

Yemin olsun, size bir Kitap gönderdik ki, öğüt ve uyarınız/zikriniz/şerefiniz yalnız ondadır. Hâlâ aklınızı çalıştırmayacak mısınız?

*

( FÂTIR Suresi 5. ayet )

Ey insanlar, Allah'ın vaadi haktır! O halde iğreti dünya hayatı sizi sakın aldatmasın! O yaman aldatıcı, o çok gururlu, sizi sakın Allah ile aldatmasın.

*

( Hadid Suresi14 Ayet)

Münafıklar, müminlere "Dünyada sizinle birlikte değil miydik?" diye seslenirler. Müminler de onlara şöyle derler; "Evet, birlikteydik. Fakat siz kendiniz eğri yola saptınız, hep komplo peşinde koştunuz, gerçeklerden kuşku duydunuz, asılsız kuruntulara kapıldınız, sonunda Allah'ın emri gelince öldünüz, o yaman ayartıcı (şeytan) sizi Allah' ile baştan çıkardı.

*

Mâide Sûresi / 50.Ayet)
Yoksa onlar) cahiliye (devrinin, İslâm dışı/batıl) hükmünü mü istiyorlar? Kesin inanan (ve bilen) bir toplum için hükmü Allah’tan daha güzel olan kim vardır?!
*
( Mâide Suresi 51. Ayet )
Ey inananlar, Yahudilerle Nasranileri dost edinmeyin. Onlar, birbirlerinin dostudur ve sizden kim onları dost edinirse şüphe yok ki o da, onlardandır. Şüphe yok ki Allah, zalim olan kavmi doğru yola sevk etmez.

 *

( ZUHRÛF Suresi 44. ayet )

Şüphesiz bu Kur’an, sana ve kavmine bir öğüt ve bir şereftir, ondan hesaba çekileceksiniz.

 *

( NİSÂ Suresi 56. ayet )

Ayetlerimizi inkâr edenleri yakında bir ateşe yaslayacağız. Derileri piştikçe, azabı tatsınlar diye, derilerini öncekinden başka derilerle değiştireceğiz. Allah Azîz ve Hakîm'dir.
*
( ANKEBÛT Suresi 2. ayet )

İnsanlar, “İnandık” demekle imtihan edilmeden bırakılacaklarını mı zannederler.

*

( Ali İmran Suresi 80 ayet )

O, size melekleri ve Resulleri Rabler edinmenizi emretmez. Siz Müslüman olduktan sonra, size kafir olmayı mı emredecek?

 *

( Enam Suresi 50 ayet )

De ki: “Size Allah’ın hazineleri yanımdadır demiyorum, gaybı da (algılanamayanı da) bilmiyorum ve ben size bir meleğim de demiyorum. Ben bana vahyedilenden başkasına uymam.”

*

( Bakara suresi 165. ayet )

İnsanlar arasında, Allah'ı bırakıp, O'na koştukları eşleri tanrı olarak benimseyenler ve onları, Allah'ı severcesine sevenler vardır. Müminlerin Allah'ı sevmesi ise hepsinden kuvvetlidir. Zalimler azabı gördükleri zaman, bütün kuvvetin Allah'a aid bulunacağını ve Allah'ın azabının şiddetli olduğunu keşke bilselerdi!

*

( KAMER Suresi 32. ayet )

Öğüt olsun hatırlatma olsun diye Kur’an’ı kolaylaştırdık. Var mı öğüt alan?

*

( FURKAN Suresi 30 ayet )

Resul de şöyle der: "Ey Rabbim, benim toplumum, bu Kur'an'ı terk edilmiş/dışlanmış halde tuttular."

 *

( YUNUS Suresi 106. ayet )

Allah’tan başka sana fayda ve zarar vermeyen şeylere dua etme. Bundan sonra eğer öyle yaparsan, o zaman sen mutlaka zalimlerden olursun.

 

( İSRA Suresi 16. ayet )

Biz bir memleketi helâk etmek istediğimizde, onun refah içinde yaşayan şımarık elebaşlarına (itaati) emrederiz de onlar orada kötülük işlerler. Böylece o memleket hakkındaki hükmümüz gerçekleşir de oranın altını üstüne getiririz.

 *

( Bakara Suresi 205 ayet )

O yeryüzünde iş başına geçti mi, orada fesat çıkarmaya, ekini ve zürriyeti kökünden kurutmaya koşar. Allah fesadı sevmez”
.*
( Enfal Suresi, 73. Ayet )

İnkar edenler birbirlerinin velileridir. Eğer siz bunu yapmazsanız (birbirinize yardım etmez ve dost olmazsanız) yeryüzünde bir fitne ve büyük bir bozgunculuk (fesat) olur.

*

( A’râf Suresi/ 51 Ayet )

Onlar, dinlerini eğlence ve oyun saymışlardır, dünya yaşayışı, onları aldatmıştır. Onlar, nasıl bugüne kavuşacaklarını unutup bilebile ayetlerimizi inkar ettilerse biz de bugün onları unuturuz.

*

( Münafikun Suresi 4. ayet )

Onları gördüğünde gövdeleri hoşuna gider. Bir şey konuşsalar sözlerine kulak verirsin. Onlar birbirine dayandırılmış keresteler/Hint kumaşı giydirilmiş kütük parçaları gibidirler. Her bağırtıyı aleyhlerinde zannederler. Düşmandır onlar; sakın onlardan! Allah onları kahretsin! Nasıl da aldatıp döndürülüyorlar!

*

( Kasas Suresi 41 Ayet )

Ve Biz, onları ateşe davet eden imamlar (önderler) kıldık. Ve kıyamet günü onlara yardım olunmaz.

*

( HAŞR Suresi 13. ayet )

" Onların içlerinde size karşı duydukları korku, Allah'a olan korkularından daha şiddetlidir. böyledir, çünkü onlar anlamayan bir topluluktur. "

*

( KALEM SURESİ 15. ayet )

Ona ayetlerimiz okunduğu zaman: “(Bunlar) evvelkilerin masalları.” dedi.”

*

( SEBE SURESİ 5 ayet )

Ayetlerimizi hükümsüz kılmak uğruna koşuşup duranlar var ya, onlar için pislikten, inletici bir azap vardır.”

*

(Bakara Suresi 174)

Allah'ın indirdiği kitabın bir kısmını gizleyenler ve onu az bir değere değişenler, karınlarına ateşten başka bir şey tıkmış olmazlar; kıyamet günü Allah onlarla konuşmayacak, onları temize çıkartmayacaktır; onlara acıklı bir azap vardır.

 *

(Yusuf Suresi 106 ayet)

Onların pek çoğu Allah'a ortak koşmaksızın iman etmezler.

*

(Ra’d  sures 11 ayet) 

“Bir toplum, kendilerinde olanı değiştirmedikçe Allah, o topluma verdiğini değiştirmez.”

*

( Mearic surELERİ 40,41 Ayetler )

Hayır! doğuların ve batıların Rabbine yenim ederimki her halde biz onların (yani arapların) yerine kendilerinden daha hayırlılarını getirmeye elbette bizim gücümüz yeter ve kimsede önümüze geçemez

*

( Maide Suresi 54 ayet )

Ey inananlar! Aranızda dininden kim dönerse bilsinki, Allah, kendisinin ( çok ) sevdiği ve onlarında Onu sevdiği, ( üstelik ) inananlara karşı alçak gönüllü , inkarcılara karşı güçlü , Allah yolunda cihad eden, yerenin yermesinden korkmayan bir millet getirir. Bu Allah'ın dilediğine verdiği bir nimettir. Allah her şeyi kaplar ve bilir.

 *

( Muhammed Suresi. 38 ayetler )

İşte sizler Allah yolunda ( mallarınızı ) sarfetmeye çağırılan kimselersiniz. Kiminiz cimrilik yapıyor ama, ( O ) cimrilik yapan bilsinki , ancak kendine karşı cimrilik etmiş olur. Allah zengindir, siz ise fakirsiniz. Eğer ondan yüz çevirirseniz, sizi ortadan kaldırır ve sizin yerinize , sizden olmayan ve sonrada sizlere benzemeyecek olan baaşka bir milleti getirir."

*

( Hac Suresi 41 ayet )

Onlar ki ; Eğer kendilerine yer yüzünde bir iktirad , mevki verirsek namazlarını dosdoğru kılarlar , zekat verirler , iyiliği emreder, kötülükten vaz geçirmeye çalışırlar. Bütün işlerin sonucu Allah'a aittir"

*

( Bakara Suresi 216. Ayet )

Olur ki, bir şey sizin için hayırlı iken, siz onu hoş görmezsiniz. Yine olur ki, bir şey sizin için kötü iken, siz onu seversiniz. Allah bilir, siz bilmezsiniz.

*

(Enfal suresi 53 ayet)

“Bu bir kanundur: Bir toplum kendi özünü değiştirmezse Allah ona verdiği nimeti değiştirmez. Allah işitir, bilir.”

 *

( İsra Suresi 73-75 ayetler )

Sen Sana Vahyettiğimiz Kitabı Dışına Çıksaydın Benim Hakkımda Kuran Dışında Bazı Şeyler Uydurmanı İstediler O zaman seni candan dost sayacaklardı. Seni

sağlamlandırmasaydım Az da Olsa Onlara Meylederdin. İşte O Zaman Seni Hayatta da Ölüme deKat Kat Azaba uğratırdık ve Hiçkimse Seni Benden Kurtaramazdı   

 *

( ZUMER Suresi 3 ayet )

Halis dîn, Allah içindir, öyle değil mi? Ve O’ndan (Allah’tan) başka dostlar edinenler: “Biz, onlara (putlara) sadece bizi Allah’a yakın bir makama yaklaştırmaları için tapıyoruz.” (dediler). Muhakkak ki Allah, hakkında ihtilâf ettikleri şey için onların aralarinda hüküm verir. Muhakkak ki Allah, yalanlayan ve inkar ederleri hidayete erdirmez.

 *

(TUR SURESİ / 29 ayet)

Şu halde sen, öğüt verip-hatırlat; çünkü sen, Rabbinin nimetiyle ne kâhinsin, ne mecnun. 

 *

(HAKKA SURESİ 42 ayet )

Bir kâhinin de sözü değildir. Ne az öğüt alıp-düşünüyorsunuz? 

 *

( Lokman Süresinin 34.Ayeti )

Kimse yarın ne kazanacağını bilemez (idrak edemez).Ve kimse arzın neresinde öleceğini bilemez (idrak edemez).Muhakkak ki Allah, Âlim’dir (en iyi bilen), Habîr'dir (haberdar olan

( İBRAHİM suresi, 4. ayeti )

Hiçbir resulümüz yoktur ki; Biz, onu kendi kavminin lisanıyla göndermiş olmayalım. Onlara (kendi lisanlarıyla) beyan etsin (açıklasın) diye. Öyleyse Allah, dilediğini (Allah'a ulaşmayı dilemeyenleri) dalâlette bırakır. Dilediğini (Allah'a ulaşmayı dileyenleri) hidayete erdirir. Ve O, Aziz’dir, Hikmet Sahibi'dir.  


( ZUHRÛF Suresi 5 ayeti )

Siz, haddi aşan kimseler oldunuz diye, sizi Kur’an’la uyarmaktan vaz mı geçelim?

*
( FUSSİLET suresi, 26. ayeti )

Hakikat bilgisini inkâr edenler (Hz. Rasûlullâh'ı dinleyenlere) dediler ki: "Şu Kurân'ı dinlemeyin ve Onun hakkında boş laflar edin ki, belki üstün çıkarsınız

*

( Kehf Sûresinin 110 . Ayet )

De ki: “Ben de ancak sizin gibi bir insanım, (Ne var ki) bana, ‘Sizin ilah’ınız ancak bir tek ilâhtır” diye vahyolunuyor. Kim Rabbine kavuşmayı umuyorsa yararlı bir iş yapsın ve Rabbine ibadette kimseyi ortak koşmasın.”

 *

( Rûm Sûresinin 35 . Ayet )

Yoksa biz kendilerine bir delil mi indirdik de o, Allah’a ortak koşmaları konusunda (isabetli olduklarını) söylüyor? 

*
( MÂİDE Suresi 44. ayet )
Biz indirdik Tevrat'ı, biz. İyiye ve güzele kılavuz var onda, ışık var. Allah'a teslim olmuş peygamberler, Yahudilere onunla hakemlik yaparlardı. Kendini Rabb'e adayanlarla ilim ve hikmette derinleşmiş olanlar da Allah'ın Kitabı'ndan korumakla görevli olduklarıyla hükmederlerdi. Zaten onlar Allah'ın Kitabı'na tanıklardı. Artık

insanlardan korkmayın, benden korkun da ayetlerimi basit bir ücret karşılığı satmayın. Allah'ın indirdiği ile hükmetmeyenler, kâfirlerin ta kendileridir.

*

( Kehf Suresi 54. ayet )

Yemin olsun, biz, bu Kuran'da, insanlar için her türlü örneği değişik ifadelerle gözler önüne koyduk. İnsan ise varlığın, tartışmaya en çok tutkun olanıdır.

*

( Enbiya suresi 10. ayet )

Yemin olsun, size bir Kitap gönderdik ki, öğüt ve uyarınız/zikriniz/şerefiniz yalnız ondadır. Hâlâ aklınızı çalıştırmayacak mısınız?

*

( Nisa Suresi 174. ayet )

Ey insanlar! Size Rabbinizden apaçık, çok parlak ve güçlü bir kanıt gelmiştir. Biz size, her şeyi açık seçik gösteren bir ışık gönderdik

*

( EN'ÂM Suresi 159. ayet )

Din anlayışlarını parça, parça edip, cemaat, cemaat olanlar var ya, (Rasûlüm) senin onlarla hiçbir işin olamaz! Onların işi ancak Allâh'a kalmıştır. . . Sonra, onlara yapmakta olduklarının içyüzünü bildirecektir.

*

(RÛM, Sureleri 31,32 ayetler )

Ortağı olmayan Allah’a yönelin ve hepiniz O’na saygılı olun, Allah’ın dosdoğru dinine bağlanın ve ortak koşanlardan olmayın. Ortak koşanlar dinlerini parçaladılar ve mezhep, mezhep oldular. Her mezhep kendi bağlandıklarıyla sevinip övünmektedir.

*

( ÂLÎ İMRAN Suresi 105 ayet )

Sakın, kendilerine apaçık kanıtlar geldikten sonra, gruplara ayrılıp, anlaşmazlığa düşenler gibi olmayınız. Mezheplere bölünüp ayrılığa düşenler için büyük bir azap vardır.


 *

( Cin Sûresinin 1,2 . Ayet )

(Ey Muhammed!) De ki: “Bana cinlerden bir topluluğun (Kur’an’ı) dinleyip şöyle dedikleri vahyedildi: “Şüphesiz biz doğruya ileten hayranlık verici bir Kur’an dinledik de ona inandık. Artık Rabbimize hiç kimseyi asla ortak koşmayacağız.”

*

( Tevbe Sûresinin 28 . Ayet )

Ey iman edenler! Allah'a ortak koşanlar ancak bir pislikten ibarettir. Artık bu yıllarından sonra, Mescid-i Haram’a yaklaşmasınlar. Eğer yoksulluktan korkarsanız, Allah dilerse lütfuyla sizi zengin kılar. Şüphesiz Allah hakkıyla bilendir, hüküm ve hikmet sahibidir.

*

 ( AHZAB Suresi 50. ayet.)

Ey Resul! Biz sana mehirlerini verdiğin eşlerini, Allah’ın sana ganimet olarak verdiklerinden elinin altında bulunan kadınları; seninle beraber hicret eden, amcanın kızlarını, halalarının kızlarını, dayının kızlarını ve teyzelerinin kızlarını sana helâl kıldık. Ayrıca, diğer mü’minlere değil de, sana has olmak üzere, mehirsiz olarak kendini Peygamber’e bağışlayan, Peygamber’in de kendisini nikâhlamak istediği herhangi bir mü’min kadını da (sana helâl kıldık.) Mü’minlere eşleri ve sahip oldukları cariyeleri hakkında farz kıldığımız şeyleri elbette bilmekteyiz. Bütün bunlar, sana herhangi bir zorluk olmaması içindir. Allah çok bağışlayıcıdır, çok merhamet edicidir.

Yeni Sayfa 1

نعم، فإن حصة أفعل لأنه لا يعني القرآن لقراءة اللغة العربية يقولون احصل على ننظر لها مكافأة الميتة بعض كافر أنا ثني جميع المشركين شارك أنا الفرار مثل الشيطان الآيات الوثنيين سيكون رد فعل انظر قراءة بصوت عال نعم الشيطان خلية زعيم أشارك آيات القرآن

بسم الله الرحيم ورحيم

نعم، انهم يريدون لك أن أذكر حتى اسم الله في اللغة العربية

Bismillahirrahmanirrahim

الآية الأولى خشيت

(MAHOGANY TIME) هل رأيت الكذب دين جديد؟ هذا اليتيم تزاحم. وهي لا تشجع على إطعام الفقراء؛ ويل للذين يصلون ذلك، فإنها لا تأخذ على محمل الجد صلواتهم. انهم هم الذين يتشدقون "والخيرية أيضا أن تصبح كبح."

(سورة الأنبياء الآية 45) يقول: "أريد أن أقول لكم إلا عن طريق الوحي". ولكن للصم، سمع النداء إذا ما ينذرون!
(سورة الأنعام 48 الآيات) ونحن بعد ذلك أرسلت مبعوثين لتكون مقدمات ومنذرين لا ترسل أي شيء إلى أخرى. الإيمان والخير ولا يخشى هؤلاء الذين يضعون السلام. لا تقلق، انها لن تفعل ذلك.
(سورة الأنعام 116: الآيات) إذا سمعت لغالبية الناس على الأرض فإنها تؤدي اليك سبيل الله. مجرد التفكير في تكييفها، وأنها سال لعابه فقط.
(آل عمران 105، الآيات) يأتي لهم بعد ظهور أدلة مفتوح واضح المعالم، مثل الدخول في خلاف لا بد من كسرها في القطع إلى طوائف. هناك عذابا عظيما لمثل هذه منها.
(سورة الأنبياء سورة 10، الآية) أقسم أن كنت قد أرسلت كتابا، وتقديم المشورة والإنذار / يرددون / شرفك الخاص عليها وحدها. هل لا تزال جارية لتعمل عقلك؟

(سورة الزخرف الآية 44) ومن المؤكد أن هذا القرآن هو تذكير وشرف لك وشعبك، أنت سحبت حسابها.

(آل عمران الآية 80) وتحذرك بعدم حيازة الملائكة والرسل من الربل. بعد المسلمين الأولى أن يكون الكفار هل أمرت؟

(القرآن الكريم 50 آية) قل: "أنت لا تقول لي هي كنوز الله في الغيب (ما لا ينظر إليها على أنها) كنت لا تعرف، وأنا لا أقول أنا ملاكا. أنا طاعة كشفت لي من أي شخص آخر ".

(البقرة، الآية 165) بين الناس، بدلا من الله، واحد تبنته الله وهم تشغيلها كزوجة، من عشاق الله SEVERCAN. محبة الله أقوى من كل المؤمنين. عندما يروا العذاب من مخالفات، كل القوى التي ترغب في المساعدة في الله، ويعلم أن الله شديد العقاب!

(سورة القمر الآية 32) إذا كان المحامي اذا كان قدم من السهل أن يذكر القرآن. هل للمنطقة المشورة؟

(سورة الفرقان الآية 30) ويقول الرسول أيضا: "يا رب، أمتي، وتخليت عن هذا القرآن / مستبعدة على الرغم من أنها حافظت على".

(سورة يونس الآية 106) ليصلي إلى شيء آخر غير الله لتعطيك فوائد ومضار. بعد ذلك، إذا كنت فعلت ذلك، فإنك سوف تكون وحشية على الاطلاق.


(سورة الإسراء الآية 16) عندما نريد لتدمير البلاد، مدلل زعماء للعيش في أحواله (الطاعة) ونحن أمر الأشياء الشريرة لديهم هناك. حتى يتسنى لنا تحقيق الحكم لدينا على البلاد تحدث أيضا على النسبة الذهبية.

(سورة الأعراف / 51 آيات) ويقولون انهم المتعة واللعب دينهم، يعيش في العالم، وقال انه قد غرر بهم. ينسون كيف انهم لن يعرفوا إذا كانوا كذبوا بآياتنا اكتسبت Cantabile اليوم لن ننسى لهم اليوم.

(سورة المنافقون الآية 4) يفرح الهيئات عندما يرون لهم. شيء يمكنك الاستماع إلى الكلمات التي تحدث. وهي تستند إلى كل الأخشاب و / يرتدون الأقمشة الهندية باعتبارها مكونات المؤشر. وهم يعتقدون في الصراخ ضد بعضها. هم العدو. تجنب لهم! لعنة لهم! كيف رحل الغش!

(سورة القصص، الآية 41) ونحن، الأئمة دعوة اطلاق النار عليهم (القادة) قد عين. ومتى يوم القيامة لا تساعدهم.

(سورة الحشر الآية 13) "خوفهم من أنت في الداخل، وهو أشد من الخوف من الله. هذا، لأنهم هم الناس الذين لا يفهمون".

". (وهذه هي) أساطير الأولين" وقال ": (البنود وقت الآية 15) عندما تتلى آياتنا له.

(SEB SURE الآية 5) بآياتنا إلى باطل من أجل koşuşup واقفا أو لهم من الأوساخ inletic، هناك عقاب. "

(سورة البقرة 174) الله الذي يخفي جزء من تنزيل الكتاب وتغييرها إلى قيمة صغيرة، فإن شيئا آخر لا يكون البطون الالزام النار؛ ويوم القيامة الله التحدث معهم، فإنه لن يزيل عليها نظيفة. بالنسبة لهم هناك عذاب أليم.

(سورة يوسف الآية 106) هم koşmaksız الأكثر شيوعا منهم لا يؤمنون بالله.

(بنك Sureste رعد الآية 11) "والمجتمع الذي الله إلا إذا قمت بتغيير لهم، فإنه لا يغير ما للمجتمع."

(سورة الأنفال الآية 53) "هذا هو القانون: إن المجتمع الذي لا يغير نعمة أعطاها الله له لا يغير جوهرها. الله سميع عليم ".

(سورة الإسراء الآيات 73-75) أنت لم يتحرك من الكتاب لدينا أنزل إليكم القرآن الكريم معلومات عني باستثناء بعض الأشياء التي يريدونها تناسب ثم أن أقول لك أصدقاء ودية. أنت
أنا sağlamlandırmas قليلة، على الرغم من أنك Meylet لهم. وذلك عندما كنت على قيد الحياة في العقاب الذي الطابق الموت عقود ولا أحد يمكن أن يخلصك من لي

(سورة الزمر الآية 3) حليس الدين لله، أليس كذلك؟ ومنه (الله) الذي أخذ حماة الآخر: "لدينا لهم (الأصنام) نسجد فقط لنا مفهوم تقريبي لسلطة الله" (قالوا). إن الله سيحكم في بحثهم عن شيء عن الذي النزاع. إن الله لا يكذب وينكر يهدي.

(ENG TIME / الآية 29) وهكذا كنت أذكرهم. لأنك كاهن ولا نعمة من الرب، ولا جنون.

(الحق في وقت الآية 42) لم يرد ذكرها كاهن. ما تطحن قليلا بعيدا-رأيك؟

(34.Ayet من الوقت لقمان) نصف واحد لا يعرف ماذا سيفوز (الإدراك لا يمكن). ولا أحد يعرف أن قتل في أي مكان في العرض (لا يمكن فهم) .Muhakkak الله هو العليم (الذي يعرف أفضل)، جميع وإدراكا منها (الذي علم
(سورة إبراهيم، الآية 4) أن ليس لدينا أي رسول. نحن، اسمحوا لي لم ترسل له لغة شعبه. وأعلن لهم (بلغتهم) (الكشف) قال. لذلك، قال الله أن (تلك التي لا ترغب في الوصول إليها الله) يترك المضلل. وذكر أن (أولئك الذين يرغبون في الوصول إلى الله) ينهي التوجيه. وإنه عزيز حكيم.

(سورة الزخرف الآية 5) والشعب الذي يتجاوز الحد، وتتيح لك مني التخلي عن بلدي القرآن لتحذير لك؟
(القرآن الكريم، الآية 26) وقال الذين يكذبون المعلومات الحقيقة (النبي وكشفت النبي): "الأسر التي تعلم القرآن والاستماع إلى الملاحظات حول له فارغة، وربما سوف تكون متفوقة

(سورة الكهف 110. آيات) ويقول: "إنما أنا بشر مثلكم، (ولكن) بالنسبة لي، 'الله الخاص بك هو إله واحد، ولكن" هو كشف. الذين حالك عمل مفيد لا تحقيق الرب وعبادة الرب إقران معه أي شخص ".

(سورة الروم 35. آيات) أو أننا تحميل هل أيضا أن نظريتهم، عن الله الزميلة (كانت صحيحة) تقول؟

(الصين سورة 1.2 آيات) (يا محمد) ويقول: "لقد كشفت عن وجود مجتمع لي الجن (القرآن) للاستماع أن قالوا:" بالتأكيد استمعنا نحن القرآن الكريم من رائعة ينقل صحيح، نحن نؤمن به. الآن نحن لن ربط أي شخص مع ربنا، أبدا ".

(سورة التوبة 28. آيات) يا أيها الذين آمنوا المشركين إلى الله، وإنما هو مجرد فوضى. الآن، وبعد هذا العام، والسماح لهم الاقتراب من المسجد الحرام. إذا كنت تخشى الفقر، من خلال نعمة تجعلك الأغنياء إن شاء الله. الله هو العليم الحكيم.

الآية سورة الأحزاب 50. يا رسول! نحن مما يتيح لك اشتون بك زوجاتهم، والنساء تحت يد الله كما أنها تعطيك الكأس. الذين هاجروا معكم، وابنة عمه، والفتيات لا تزال ابنة عمه وابنة عمة، فإننا أحل لك. أيضا، وليس للمؤمنين آخرين، لتكون فريدة من نوعها بالنسبة لك، mehirsiz نفسه النبي الغفور النبي نفسه يريد أن تزوج أي امرأة مؤمنة أيضا (ونحن جعل لك هو حلال.) المؤمنون لزوجات ومحظيات لديهم نحن نعلم أننا قد أوجب عليك، بالطبع. كل هذا هو من لا يجد صعوبة بالنسبة لك. الله هو الغفور الرحيم.

Bu haber 1455 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Genel

Kanserden Nasıl kurtulunur ?

Kanserden Nasıl kurtulunur ? Kanserden Nasıl kurtulunur ?

İslam’da Kadınların Çalışması Caiz mi ?

İslam’da Kadınların Çalışması Caiz mi ? LİNKİ TIKLAYIP İZLEYE BİLİRSİNİZ !!

HAVA DURUMU

Detaylı bilgi için resmin üzerine tıklayın.

İçimizdeki güç enerji boyutu

Esmer Kız

Unutamam Seni

Burçların Yanılgısı

Sevgi Karşılık Beklemez

KIYAMET ÖNCESİ BEKLENEN HABERCİ

İyi insanlar namaz kılmalı mı?

Namazların Rekât Sayıları

Kur’an kurslarının görevi

Kur’an meali açıklaması

Kur’an, da On dokuz mucizesi

İslam da Kadere İman var mı ?

Müşriklerin gizlediği Kuran ayetleri

Kur’an’da Peygamber ismi geçiyor mu?

Uzaydaki Kara Delik Nedir ?


RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi