Kur’an’’da Uzaydaki Kara Delik Nedir ?


Açıklama: Kur’an’’da Uzaydaki Kara Delik Nedir ?
Kategori: Genel
Eklenme Tarihi: 24 Kasım 2016
Geçerli Tarih: 19 Şubat 2019, 06:15
Site: Ramazan Hoş
URL: http://ramazanhos.com/haber_detay.asp?haberID=254


uzayda kendi kendine oluşan Kara delikler uzmanların açıklama teorileri bir birini tutmuyor her biri farklı tezlerde bulunuyor verilen bulguların hepsi asılsız ve tutarsızlıktan başka ileriye gitmiyor.

Kara delik uzayın gizemi bilinmeyen gerçekler !

Aslında kara delikler kendi kendine oluşan bir gizem değil ? Kur’an’ı anlayarak ve düşünerek incelerseniz kara deliğin ne olduğunu anlarsınız, kara delik bir geçiş hakikate dönüş yoludur, Ruhların ve Meleklerin girip çıktığı bir kapıdır, yüce Rabbimizin hikmet dolu sırlarının açıldığı bir kapı,

ölümden sonra yaşayan Ruhların Cehenneme Cennete giriş kapısıdır, kara delik sonsuzluğun açıldığı Allah’ın izin verdiği Kullarının gire bileceği rahmet sonsuzluk kapısıdır = bu kara delik denilen nur kapısından hak etmeyen İnsanoğlu Şeytan geçemez, zamanında bu nur kapısından her ikisi de kovulanlardan oldu" !

( TEKVİR Suresi 11 ayet )  Gök perdesi kalktığı zaman

( Nebe Sure 19 ayet ) Gökler kapı kapı açılır, (her tarafı kapı haline gelen gökten melaike orduları birden indirme yapar. )”

(İbrahim Sure 48 ayet ) Gün gelir, yeryüzü başka bir yere, gökler de başka göklere çevrilir.”

( Araf Sureleri – 40-41 ayetler ) “Ayetlerimiz karşısında yalana sarılan ve büyüklük taslayanlar var ya, onlara göklerin kapıları açılmayacak, gemi halatı iğne deliğinden geçinceye kadar da Cennet’e giremeyeceklerdir. Suçluları işte böyle cezalandırırız. Onlar için cehennem döşeği ve üzerlerinde örtüler olacaktır. Zalimleri işte böyle cezalandırırız.”